Ekibimiz

 

Ad-Soyad Birim-Pozisyon E-mail Telefon
Cengiz Kaya ALP Direktörü cengizkaya@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9666
Berna Özdemir ALP İdari İşler Sorumlusu bernat@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9099
Ebru Ocak Araştırma Süreci Planlama ve Politika Geliştirme Yöneticisi ebruocak@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9629
Gözde Köse Toköz  Araştırma Planlama Sorumlusu gozdekose@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7056
Mehmet Mermutlu Araştırma Planlama Sorumlusu mehmetm@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9396
Selin Sofi Kürkçüoğlu Araştırma Planlama Sorumlusu kurkcuoglu@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7054
Didem Kılıçoğlu  Araştırma Projeleri Geliştirme Ofisi Yöneticisi kilicoglu@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9719
Başak Tetiköz Araştırma Projeleri Geliştirme Ofisi Sorumlusu basaktetikoz@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9876
Gökçin Ardakoç Araştırma Projeleri Geliştirme Ofisi Sorumlusu gokcin@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7057
Pınar Mutlu Bedel Araştırma Projeleri Geliştirme Ofisi Sorumlusu pmutlu@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9726
Sezen Sefayi Araştırma Projeleri Geliştirme Ofisi Sorumlusu sezens@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9641
Çiğdem Geylan Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi  Yöneticisi  cgeylan@sabanciuniv.edu  +90 (216) 483-9729
Aslı Uzun  Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Görevlisi asliuzun@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9628
Bahar Emre 
Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu
baharemre@sabanciuniv.edu 

+90 (216) 483-9711

Çisem Kallek 
Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu
cisem@sabanciuniv.edu  +90 (216) 483-9872
Göknil Yaşar
Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu
goknilyasar@sabanciuniv.edu
+90 (216) 483-9693
Özge Şahin

Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu

ozgesahin@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9625
Rabia Özkan Çorbacı
Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu
rabia@sabanciuniv.edu  +90 (216) 483-9873
Zehra Efe 
Araştırma Projeleri Yönetim Ofisi Sorumlusu
zehraefe@sabanciuniv.edu  +90 (216) 483-9718
Abdurrahman Türk Sanayi İşbirlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi Yöneticisi turk@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9710
Can Kartoğlu Üniversite Sanayi İşbirliği ve Lisanslama Sorumlusu ckartoglu@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9713
Sadık Caner Pırnal Üniversite Sanayi İşbirliği ve Lisanslama Sorumlusu canerpirnal@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9648
Nilüfer Coşkuner Sınai Mülkiyet Hakları Sorumlusu nilufercoskuner@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9716
Mustafa Çakır Sınai Mülkiyet Hakları ve Lisanslama Sorumlusu mcakir@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9654
Tuğba Öztürk Sözleşme Yönetim Sorumlusu tugbao@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9870
Aylin Karcı Avrupa İşletmeler Ağı Proje Sorumlusu akarci@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9440
Beril Karabetyan Avrupa İşletmeler Ağı Proje Sorumlusu bkarabetyan@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7065
Cem Emre Memiş Avrupa İşletmeler Ağı Proje Sorumlusu cmemis@sabanciuniv.edu +90 (216) 483-9871
Çağan Aceter Avrupa İşletmeler Ağı Proje Sorumlusu cagan@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7066
Naci Kahraman SUCOOL Ön Kuluçka ve Girişim Hızlandırma Merkezi nkahraman@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7052
Başar Kaya SUCOOL Ön Kuluçka ve Girişim Hızlandırma Merkezi basarkaya@sabanciuniv.edu +90 (216) 568-7055